חברת אריאל אנרגיה מחזיקה צי של 12 מכליות דלק בבעלותה שעובדות במתן שרות אספקת נפט וסולר לחימום ביתי, 24 שעות ביממה.

המכליות קומפקטיות ומותאמות לעבור ברחובות צרים או בשכונות מגורים עם בעיית חניה, המכליות מצוידות כולן עם צינור ארוך של 70 מטר.

כמו כן למכליות אלו משאבה שקטה במיוחד למנוע רעש והטרדה לשכנים, המכליות מצוידות במונה ממוחשב הכולל הדפסת הכמות שתודלקה על גבי תעודת התדלוק.

שרות ההזמנות זמין 24 שעות ביממה, ההזמנות מתבצעות על ידי המוקד הארצי של החברה בטלפון מס' 052-381-2231.

התדלוק מתבצע בתאום לפי בקשת הלקוח ובדרך כלל מסופק תוך שעה מרגע קבלת ההזמנה למעט מקרים חריגים.

נמאס לכם לשלם חשבונות חשמל מופרזים בחורף? אפשר גם אחרת!

עוברים עוד היום לסולר להסקה ונהנים מכל העולמות – גם מחימום איכותי יותר של הבית וגם מחיסכון באנרגיה.

יתרונות ההסקה בסולר לחימום הבית:

  • • עלויות נוחות יחסית לאמצעי חימום אחרים
  • • אינה יוצרת יובש בלתי נעים באוויר, השומר על הלחות שבו
  • • פיזור חום אחיד וטוב, גם בחללים גדולים
  • • מתאימה במיוחד למשפחות עם ילדים קטנים, שכן היא מצמצת את הסיכוי להצטננויות   תדירות

מה הקשר בין סולר לחימום ומחירי החשמל?

בעבר אנשים לא התעמקו בשיטות החימום השונות, ופשוט התבססו על המזגן שמשמש אותם גם בקיץ. עם זאת, בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה מתמדת במחירי החשמל, ואנשים מוצאים עצמם מול חשבונות ענק שאין להם יכולת לעמוד בהם. היות ואת הבית צריך לחמם בכל מקרה, נאלצים רבים מאיתנו לפנות לשיטות חימום אחרות. הרבה פעמים מערכות הפועלות על סולר להסקה מאפשרות לנו לחסוך בחשמל, וזו תופעה מבורכת בתקופה בה חשבון החשמל גבוה מאי פעם.

עוברים למערכות סולר להסקה ביתית בלב שלם

מקומות ציבוריים גדולים רבים כבר אימצו בחום את השימוש בסולר למטרות הסקה, וזאת הודות ליתרונותיו הרבים. עתה גם המגזר הפרטי הולך בעקבותיהם, ומשנה לשנה יותר ויותר דיירי וילות פרטיות ודירות נהנים ממעלותיו המוכחות של סולר לחימום הבית – כאשר כל דאגות אספקת הדלק עבור מערכת החימום מטופלות בידיה האמינות של חברת אריאל אנרגיה .

ישנם אנשים שנמנעים ממעבר להסקה באמצעות מערכות הפועלות על סולר משום שהם חוששים שהסולר לא יהיה מספיק זמין עבורם. חברת אס. או. אס. אנרגיה מאפשרת לכם להסיר דאגה מלבכם. חברתנו מפעילה צי משאיות גדול, המאפשר לנו להגיע עד לפתח ביתו של כל לקוח. אנו מעניקים לכם שירות 24 שעות ביממה, כך שאף פעם לא תצטרכו לדאוג למקור אנרגיה עבור מערכות החימום שלכם. הסולר שלנו הוא מאיכות מעולה ואנו מספקים שירות ללקוחות פרטיים, לוועדי בתים וללקוחות עסקיים בכל חלקי הארץ. שירות מהיר ויעיל בצרוף של סחורה מעולה הם הערובה שלכם לחורף חם.

באילו מערכות משתמשים בסולר לחימום?

סולר לחימום הולך וצובר פופולאריות רבה בקרב לקוחות רבים בישראל. כיום ישנן יותר ויותר מערכות חימום הניתנות להפעלה באמצעות סולר. קמינים הם ללא ספק הצעקה האחרונה באופנת מערכות החימום. הקמינים הללו מאפשרים להחזיר עטרה ליושנה, שכן הם מחזירים אל ביתנו לא רק את החום הפיזי של הקמין, אלא גם חום נפשי ורגשי. אין כמו ערב גשום כשכל המשפחה יושבת סביב הקמין. הקמינים ניתנים להסקה באמצעים שונים, וסולר לחימום הוא בהחלט מהשיטות המובילות.

גם במערכות חימום מרכזיות נעשה לא מעט שימוש באמצעות להסקה. יש לזכור שבעירתו של הסולר משחררת כמות רבה יחסית של אנרגיה, ולכן הוא יעיל מאוד כמקור אנרגיה למערכות חימום גדולות. סולר לחימום הופך למוצר מבוקש מאוד בשנים האחרונות במגוון רחב של שיטות חימום. ככל שהמערכת גדולה יותר, כן עולה הנטייה להשתמש בסולר לצורך הפעלתה.

התקשרו עכשיו אריאל אנרגיה ואנחנו בדרך אליכם עם כל כמות סולר נדרשת! טלפון 052-381-2231 ותיהנו משירות 24 שעות ביממה!

אנחנו מתחייבים ל:

  • • שירות מהיר ויעיל
  • • מערך משאיות חלוקה חסכוניות
  • • מזמינים רק כשצריכים. אין צורך במנוי או בהזמנה מראש
  • • ועוד יתרונות רבים שרק חברה עם לוגיסטיקה ופריסה כמו שלנו יכולה להעניק!

הסקה מרכזית – לתפוס על חם

סולר להסקה בצפון או במקומות מסוימים בארץ, הוא כורח ולא בחירה. זו דרך קלה ונוחה לחימום הבית, ובמקומות בהם המעלות צונחות משמעותית, מערכות חימום המבוססות על סולר יעילות וחסכוניות יותר. כך שכמעט בכל בית בירושלים וסביבתה, כמו גם בצפון הרחוק, ניתן למצוא בתים המחוממים באמצעות מערכות אלה.

לעתים, כשהחורף קר במיוחד, הסולר להסקה עלול להיגמר במהלך הימים הקרים ואז יש חשיבות רבה למענה מהיר של ספק הסולר. בנוסף, חברה המספקת סולר להסקה, חייבת להיות גם מדויקת ואמינה. בשנים האחרונות התגלו מקרים רבים בהם נמכר סולר מהול בחומרים נוספים, דבר העלול לפגוע במערכת החימום ולהפחית מיעילותה.

אז אם אתם צריכים סולר להסקה או מכל סיבה אחרת, הדרך המהירה והנוחה ביותר היא פשוט לפנות אל אריאל אנרגיה. לחברה אפשרויות חלוקה מגוונות וניתן להתקשר עמה בדרכים שונות. אס. או. אס אנרגיה מספקת סולר על פי דרישה לחברות הזקוקות לסולר על בסיס יומי או קבוע במרווחי זמן שונים, כמו גם לצריכה מדודה חד פעמית או במרווחי זמן שאינם קבועים. החברה מחזיקה ציי רכב מגוונים לאספקת סולר, כך שגם אם נתקעים באזורי עם גישה קשה ללא סולר, ניתן להזמין את שרותינו.